Paslaugos

Sportiniai šokiaiŠokant atsipalaiduojama, pamirštama rutina, o dėmesys sutelkiamas į muziką ir šokio žingsnelius. Negana to, šokiai verčia pasitempti ir išlaikyti grakščią figūrą, o teisingai atlikti judesiai leidžia didžiuotis savimi. Sportiniai šokiai – viena populiariausių sporto šakų, kurioje šokėjai vertinami pagal standartinius ir Lotynų Amerikos šokius. Standartiniams šokiams priskiriami: lėtas valsas, tango, vienos valsas, fokstrotas ir kvikstepas. Lotynų Amerikos šokių grupei priklauso: samba, ča ča ča, rumba, pasodoblis ir džaivas. Pradėti mokytis pirmųjų šokio žingsnelių niekada nevėlu – neabejokite savo jėgomis ir prisijunkite prie draugiško Vilniaus šokių mokyklos „DaVi“ kolektyvo.
Šokių pamokos vaikams:
  • Antroji vaikų grupė (V2) skirta šokantiems pirmus ir antrus metus. Mokome šokti lėtą valsą, kvikstepą, ča ča ča ir džaivą. Vaikai pradeda ruoštis ir dalyvauti sportinių šokių varžybose.
  • Trečioji vaikų grupė (V3) skirta 8-11 m. vaikams, turintiems dvejų ar daugiau metų šokių patirties. Šioje grupėje vaikai dalyvauja šokių varžybose ir ruošiami sportinėms grupėms.
Sportininkų grupės
  • Pirmoji sportininkų (jaunučių, jaunių) grupė (S1) – šioje grupėje mokomasi 6-ių pagrindinių sportinių šokių: lėto valso, tango, kvikstepo, ča ča ča, rumbos ir džaivo. Grupės šokėjai aktyviai dalyvauja sportinių šokių varžybose.
  • Antroji sportininkų (jaunučių, jaunių) grupė (S2) – šioje grupėje mokomasi 8-ių sportinių šokių: lėto valso, tango, vienos valso, kvikstepo, sambos, ča ča ča, rumbos ir džaivo. Grupės šokėjai aktyviai dalyvauja sportinių šokių varžybose.
  • Trečioji sportininkų grupė (S3) – šiai grupei priklauso atviros klasės šokėjai, šokantys 10 šokių: lėtą valsą, tango, vienos valsą, lėtą fokstrotą, kvikstepą, sambą, ča ča ča, rumbą, pasodoblį ir džaivą. Sportininkai aktyviai dalyvauja sportinių šokių varžybose Lietuvoje bei užsienyje.
Pramoginiai šokiai Mūsų šokių mokykloje ruošiami ne tik profesionalūs šokėjai. Kviečiame poras, mergaites ir moteris bei jaunavedžius išmokti įvairių pramoginių šokių žingsnelių. Jeigu norite smagiai ir laisvai jaustis vakarėliuose, kuriuose dažnai reikia parodyti šokių judesius, tuomet individualios šokių pamokos kaip tik jums.
  • Pramoginiai šokiai poroms. Šokių pamokos – tai malonūs pasimatymai. Jeigu jau seniai svajojate išmokti šokti, o suskambus muzikai norisi laisvai suktis kartu šokių aikštelėje, tuomet kviečiame išbandyti jėgas mūsų šokių mokykloje. Siūlome mokytis:
    • Lotynų Amerikos šokių: samba, rumba, ča ča ča ir džaivas.
    • Standartinių šokių: lėtas valsas, tango, vienos valsas, fokstrotas ir kvikstepas.
  • Vestuviniai šokiai. Sutuoktuvių šventėje visi laukia jaunavedžių šokio. Jaunavedžiai dažniausiai renkasi šokti valsą, tačiau jeigu turite kitų idėjų, mes pasiruošę jas įgyvendinti individualiose šokių pamokose.