Sportinių šokių porų klasifikacija

Jūsų dėmesiui – trumpa šokių porų klasifikacija, kuri priklauso nuo partnerių tarpusavio santykių.

1 tipas. Romeo ir Džuljeta

Tai pati mieliausia pora salėje. Kažkas jais džiaugiasi, kažką jie piktina, tačiau faktas lieka faktu: ji visada vaikšto susikabinę už rankučių, pastoviai glėbesčiuojasi ... žodžiu ne pora, o meilės „darželis“. Tačiau kai susipyksta – tai visiška tragedija – su ašaromis, isterijomis ir visomis kitomis gyvenimo grožybėmis. Pasiutusi meilė jiems visada padeda palaikyti vienas kitą bei drauge judėti į priekį šokių laipteliais. Ir viskas būtų lyg ir nieko, jei ne vienas bet: kartais atrodo, kad jie užsimiršo, ko atėjo į šokių salę.

2 tipasMaša ir Lokys

Ji maža, įkyri ir visiškai nepakenčiama. Jis didelis, geras ir pastoviai kenčia jos išdaigas. Va taip ir treniruojasi: jis ją pastoviai gaudo po salę ir aiškina, kodėl trenerių reikia klausyti bei kodėl šokti reikia tai, ko prašoma, o ne tai, ką nori. Prašyti „Mašos“ laikytis tvarkos visiškai neįmanoma, bet „lokys“ kažkokiu būdu sugeba pasukti jos energiją reikiama linkme. Jis – vienintelis, kurio ji nors kažkiek klauso, todėl į salę „Mašos“ be jos „lokio“ niekas neleidžia. Tačiau partneris nenusimena ir palaipsniui augina iš mažos nenuoramos sau nuostabią partnerę.

Beje, gali būti ir kitaip, kai „Mašos“ vaidmenyje yra partneris, o „lokio“ – partnerė.

3 tipas. Тоmas ir Džeris

Ši pora - pastovus šaltinis geros nuotaikos visiems aplinkiniams. Jie, rodos, tiesiog negali vienas kito pakęsti ir nepraleidžia nei vienos progos, nors ir labai nedidelės, vienas kitam iškrėsti išdaigas. Padarei ką nors negero – ir džiaugsmas širdyje. Pagrindinis dalykas - jie vienas be kito būti negali! Kiek nebadytų vienas kito adatėlėmis, vis tiek jie bus drauge. Va toks poros tipas – pats patikimiausias, jie metų metais dirba drauge ir vienas kitą labai vertina, nors tai ir neparodo.

4 tipasKatė ir Šuo

Kalbėtis šie partneriai visiškai negali – iš karto ištrūksta šauksmai ir įžeidinėjimai. Bet kuris nepavykęs elementas – proga išsikrauti ir pradėti kitą kaltinti. Konkursuose šie rėkia vienas ant kito taip, kad net sienos dreba ir visi išsilaksto. Tokios poros karjera - greitai ateinanti sėkmė, bet trumpa: jie greitai išsiskiria, nesugebėję surasti bendrą kalbą.

Žinoma, tai kraštutinumai, egzistuoja ir kitų tipų. Kiek žmonių, tiek ir santykių. Viską aprašyti – neįmanoma užduotis!

Visiems gerumo ir puikių santykių su antrąja šokių puse!

Straipsnį išvertė I.Rimkienė