Apie mus

Norite būti grakštūs ir išsiskirti iš aplinkinių? Nuolat siekiate geriausio rezultato ir svajojate atsidurti ant sportinių šokių nugalėtojų pakylos ar ant jos išvysti savo atžalą? Tuomet jums pats metas apsilankyti Vilniaus šokių mokykloje „DaVi“, kur šokiai tampa mylimu hobiu ar net gyvenimo būdu įvairių amžiaus grupių šokėjams. Kas žino, juk gali būti, jog jūs ar jūsų vaikas savyje slepia būsimą čempioną... 2011 m. trenerės Dalios Samajauskaitės įkurta „DaVi“ šokių mokykla jau spėjo užsitarnauti šokėjų bei jų artimųjų pasitikėjimą ir simpatijas, o mokinių pasiekimai įvairiose varžybose kalba patys už save. Aukščiausių rezultatų siekimas, reiklumas, puikios sąlygos ir draugiška atmosfera – tai „DaVi“ šokių mokyklos prioritetai.

Profesionalumas Vilniaus šokių mokykla priklauso Lietuvos sportinių šokių federacijai. Šokių mokyklos poros aktyviai dalyvauja šios federacijos organizuojamuose renginiuose. Treniruojami auklėtiniai nuolatos pasirodo aukšto lygio varžybose ir ten iškopia į finalus bei užima prizines vietas.

Treneriai Mūsų treneriams svarbiausia atsakingas požiūris į vedamas treniruotes, tinkamų darbo sąlygų užtikrinimas, tarpusavio bendravimas bei supratimas. Tik šie rodikliai padeda ne tik ugdyti auklėtinių meninius bei sportinius gebėjimus, bet ir pasiekti puikių rezultatų varžybose.

Aplinka „DaVi“ šokėjams sudarytos geriausios treniruočių ir poilsio sąlygos. Didžiulė salė patogiai padalinta į standartinių bei Lotynų Amerikos šokių zonas. Įrengti atskiri persirengimo kambariai, tualetai bei dušai. Savo šokėjų patogumui įrengėme oro kondicionavimo bei geriamojo vandens filtravimo sistemas. Taip pat pasirūpinome kavos aparatais, treniruokliais bei kitais patogumais.